background

Blog & Haberler

AirCom Teknoloji, Altai Technologies’in "Exclusive Distribütör"ü

AirCom Teknoloji, alanında uzman ve inovatif kablosuz ekipmanların üreticisi olan Altai Technologies’ın Süper Wi-Fi cihazlarının “Türkiye’deki Tek Yetkili Distribütör&r

AirCom Teknoloji, Altai Technologies’in

AirCom Teknoloji, alanında uzman ve inovatif kablosuz ekipmanların üreticisi olan Altai Technologies’ın  Süper Wi-Fi cihazlarının “Türkiye’deki Tek Yetkili Distribütör”ü.
 
AirCom Teknoloji uzmanlaşmış kadrosu ile: Satın alınabilir, güvenilirlik, yüksek performans ve ölçeklenebilirliğin son derece önemli olduğu; Liman, Maden ve diğer tüm Endüstriyel alanlarda, Altai’nin Süper Wi-Fi ekipmanları ile tek yetkili distribütör olarak yenilikçi projelere imza atıyor. 

Altai’in yeni nesil Süper Wi-Fi ekipmanları; çok geniş alanda kesintisiz kapsama, genişband ses-internet ve data erişimi, çok sayıda kullanıcının aynı anda sorunsuz bağlanabilirliği, her koşulda agresif erişim ve daha az cihazla kapsama sağlıyor. 
Altai Süper Wi-Fi ekipmanları, controller ihtiyacı olmadan hizmet sunuyor. 

Aircom Teknoloji, Türkiye’nin yanı sıra Uluslararası Pazarda da birçok yenilikçi projeyi başarıyla yerine getiriyor. 

%100 Müşteri Memnuniyeti ilkesiyle hizmet sunan AirCom Teknoloji, 20 yılı aşkın kablosuz sektör tecrübesiyle, Yeni nesil projelerle sürekli gelişmekte ve katma değerli projelerle büyüyerek müşterilerine dünya markaları ile erişim sunmaktan büyük gurur duymaktadır.