background

Blog & Haberler

AirCom Teknoloji, Süper Wi-Fi Üreticisi ALTAI’in Yetkili Distribütörü!

AirCom Teknoloji, dünyanın önde gelen dış ortam Süper Wi-Fi ekipmanları üreticisi ALTAI Technologies ile Yetkili Distribütörlük anlaşması imzaladı. İmzalanan anl

AirCom Teknoloji, Süper Wi-Fi Üreticisi ALTAI’in Yetkili Distribütörü!

AirCom Teknoloji, dünyanın önde gelen dış ortam Süper Wi-Fi ekipmanları üreticisi ALTAI Technologies ile Yetkili Distribütörlük anlaşması imzaladı.
 
İmzalanan anlaşma ile AirCom Teknoloji, ALTAI’nin tüm Wi-Fİ ürünlerinin pazarlama, satış, kurulum ve satış sonrası teknik desteğinden sorumlu, yetkili distribütörlüğünü yürütecek. Altai yetkilileri yaptıkları açıklamada; Türkiye pazarında güçlü, tecrübeli ve piyasaya hakim bir distribütöre ihtiyaç duyduklarını bu sebeple AirCom Teknoloji ile yollarına devam etmek istediklerini ifade ettiler.
 
AirCom Teknoloji, Altai ürünleri için de, A’dan Z’ye projelendirme, Planlama, Uygulama, Kurulum ve satış sonrası bakım ve teknik destek hizmetlerini sunacak.
 
AirCom Teknoloji sunduğu katma değerli hizmetleri, müşteriyi önemseyen ve her zaman müşteri memnuniyetini öncelik kabul eden anlayışı ile sektörde fark oluşturacak.
 
Altai Technologies’in dış ortam, güçlü süper Wi-Fi ürünleri hakkında detaylı bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen AirCom Teknoloji ile irtibata geçiniz.