background

FibeAir IP-20 Assured

FibeAir IP-20 Assured

MEF 2.0 sertifikalı Taşıyıcı Ethernet motorunun yanı sıra gelişmiş bir TDM hizmet işleme motoruyla donatılan FibeAir IP-20A Assured, hem IP hem de eski TDM hizmetlerini sunmanıza olanak tanır. FibeAir IP-20A Assured, fiziksel güvenlik, trafik şifreleme, kötü amaçlı yazılımdan koruma, kimlik yönetimi, merkezi kimlik doğrulama, olay günlüğü ve güvenli ürün mimarisi ve geliştirme sağlayan gelişmiş özellik seti ile kritik görev ağlarının güvenlik ve kullanılabilirlik gereksinimlerine hizmet eder.

 

FibeAir IP-20A Assured, taşıma ağınıza 10 yöne kadar çok büyük ölçekte çoklu Gbps radyo kapasitesi sağlayan oldukça esnek bir toplama düğümüdür. Yüksek modülerliği ve esnekliği, çok çeşitli ağ topolojilerinde tak-çıkar modüller aracılığıyla son derece geniş çeşitlilikte hat arabirimleriyle çok sayıda radyo taşıyıcısını desteklemesine olanak tanır. Bu, gelişmiş güvenlik özellik seti ile birleştiğinde, FibeAir IP-20A Assured'ı görev açısından kritik toplama siteleriniz için tercih edilen düğüm haline getirir.

FibeAir IP-20A Assured'ı No Single-Point-of-Failure (SPoF Yok) mimarisini destekleyecek şekilde tasarladık. ana işlem birimi ve tüm hat ve radyo arayüzleri korunarak ağınızın iş hedeflerinizi sürekli olarak destekleyebilmesini sağlar.

FibeAir IP-20A Assured, tüm mikrodalga ve milimetre dalga spektrumunda çalışır, lisanslı ve lisanstan muaf frekans bantlarında (5,8-86GHz) yüksek spektral verimlilik sunar ve tüm yüksek hızlı veri arayüzlerini (10GE/1GE/ FE) ve çok çeşitli TDM arayüzleri (T1, OC-3).