background

FibeAir IP-20N

MEF 2.0 sertifikalı taşıyıcı eternet motorlu ve aynı zamanda gelişmiş TDM service işlemci motoru olan FibeAir IP-20N, hem IP hem de TDM servislerini teslim etmenizi sağlar. Ürün temel güvenlik seviyesi paketi ile teklif edilmektedir. Ürün temel güvenlik paketi ile teklif edilmektedir.

FibeAir IP-20N yüksek esnekliğe sahip olan ve yüksek miktarda multi-Gbps radyo kapasitesini teslim eden bir toplama node'udur. Şimdi çok çekirdekli tekonoloji ve yeni radyo üniteleriyle mevcut olup, yüksek modülerlik ve esneklik özelliklerine sahip. Ayrıca yüksek miktarda radyo taşıyıcılarını, istisnai olarak geniş çaplı hat arayüzleri (takılabilir modüller ile birlikte geniş çaplı network topojileri içinde) ile çalışması, FibeAir IP-20N'i en çok terchih edilen node yapıyor.

Ayrıca FibeAir IP-20N No SPoF mimarisini destekleyecek şekilde tasarlanmıştır. Bu sayede ana işlemci bölümü ve bütün kanallar ve radyo arayüzleri, sizin işletme hedeflerinizi karşılamak için korunmaktadır. 

FibeAir IP-20N bütün mikrodalga ve milimetre dalgası spektrumunda çalışırken, lisanslı ve lisansta muaf frekans bantalarında (4-86Ghz), yüksek spektral verimlilik sağlamaktadır. Ayrıca yüksek data ayarüzlerini (10GE/1GE/FE), ve geniş çağlı TDM arayüzlerini (T1, OC-3); çok çekirdekli, standard ve yüksek güçlü radyolar ile çalışmaktadır. Bunlara 2x 8+0 ve 8x 2+0 dahildir.

(Kuzey Amerika'da mevcut değildir)