background

FibeAir IP-50C

İnovasyon ile tasarlanmış olan IP-50S 2Gpbs'e kadar tek taşıyıcı ile yüksek kapasitesini sunmakla birlikte bir ayrılmış wireless omurga taşıyıcısının faydalarını birleştiriyor. Kompakt, optimize edilmiş maliyet radyosu olan Ceragon'un IP-50S, önemli ölçüde kurulum süresini ve sahadaki eforları basitleştirip, kırsal veya banliyölerde wireless broadband kurulumunu daha da ileriye taşıyor.

IP-50S, bağımsız bir tamamen dış mekan radyosu olarak konuşlandırılabilir veya Ceragon'un benzersiz layer-1 taşıyıcı bağlantısını kullanarak mevcut herhangi bir Ceragon veya üçüncü taraf bağlantısının mümkün olan en yüksek kapasitesini elde etmek için bir yükseltme yolu olarak kullanılabilir. Ceragon'un benzersiz çok bantlı motoru, herhangi iki mikrodalga kanalının hava üzerinden birleştirilmesine izin verir ve iki taşıyıcı arasındaki trafik dağıtımını optimize ederek bağlantının performansını önemli ölçüde artırır. Mevcut bağlantıları yükseltirken aynı ağ yapılandırmasını ve kablolamayı korumak, mobil operatörlere ek faydalar sağlar ve toplam sahip olma maliyetini düşürmelerini sağlar.

224MHz'e kadar desteklenen kanal bant genişliği ve geleneksel daha yüksek bantlarda 4096QAM'e kadar modülasyon, IP-50S'nin 1+0 konfigürasyon için 2.0Gbps'ye kadar iletim hızlarıyla çalışmasına izin verir. Telsizin kompakt form faktörü ve isteğe bağlı tümleşik düz panel anteni, sitelerinizin fiziksel ayak izini önemli ölçüde en aza indirerek hızlı dağıtım, daha hızlı pazara sunma süresi ve gelişmiş operasyonel verimlilik sağlar.

Diğer Çözümlerimiz