background

fibeAir IP-50FX

IP-50FX wireless ana omurga taşıyıcısı radyo farkındalık özelliğine sahip hücresel site router olan bu ürün, IP-50C ve IP-50E'yi veya herhangi bir eternet bağlantılı radyo veya fiberi desteklemektedir.
IP-50FX'in yüksek kapasiteli switching ve geniş port esnekleği onu herhangi ultra-yüksek kapaiste gerektiren, çoklu yönlendirici fonksiyonelliği ve switchleme veya routing özelliklerine sahip bir hücresel alan veya toplama alanı olan yerlere mükemmel uyum sağlar.

IP-50FX radyo farkındalık network kapasitesini kullanır (eternet üzerinden bağlanan layer-1 taşıyıcı, SyncE, 1588-TC/BC ve ETH-BN gibi). Bu durum router'ın herhangi çoklu taşıyıcı gereksinimine devrimci bir şekilde çözüm olmaktadır. Ayrıca bu herhangi eternet ile bağlı dışarı mekan radyosunda yüksek kapasiteli bir depolama alanı oluşturmanızı sağlar. IP-50FX yazılımsal ve donanımsal ayrıştırmadan yararlanarak ultra ölçeklenebilir platform oluşturabilir. Aynı zamanda başka bir donanım varyantını seçerek bütün yazılımsal fonksiyonelliği ve ürün görünüm ve hissiyatını sabit tutarak, kapasiteleri artırabilirsiniz.

Diğer Çözümlerimiz