background

Blog & Haberler

Işık İhlalleri ve Şehir Güvenliği Için Kablosuz Altyapı Sağlıyoruz!

Trafik akışının kontrol edilmesi, kural ihlallerinin tespiti, trafik durum raporları ve plaka tanıma hizmetinin sağlanabilmesi için Işık İhlalleri (TEDES) altyapısında AirCom Teknolıji’nin kablosuz networ

Işık İhlalleri ve Şehir Güvenliği Için Kablosuz Altyapı Sağlıyoruz!

Trafik akışının kontrol edilmesi, kural ihlallerinin tespiti, trafik durum raporları ve plaka tanıma hizmetinin sağlanabilmesi için Işık İhlalleri (TEDES) altyapısında AirCom Teknolıji’nin kablosuz network çözümleri kullanılıyor. 

AirCom Teknoloji, kablosuz network ekipmanları ile Noktadan Noktaya ve Noktadan Çok Noktaya, kesintisiz ve hızlı genişband erişim hizmeti sağlıyor.

Şehir Güvenliği’nde kullanılan kameraların, kritik alt yapılarında erişim sağlayan kablosuz ekipmanlar ile canlı yayın kalitesinde görüntü aktarılıyor.

AirCom Teknoloji tarafından kurulan kablosuz altyapılar; genişband kapasite,  zor coğrafi koşullar ve çetin iklim şartlarında  çalışabilme özelliği ile rakiplerinden farklı bir konumda hizmet sunuyor.
 
AirCom Teknoloji, 20 yıllık kablosuz sektör deneyimi çerçevesinde; “Ödün Verilmeyen Kalite” ve “Mükemmellikte Devamlılık” ilkesiyle hareket ediyor.