background

PoinLink Access

PoinLink Access

Ceragon'un PointLink Access'i, güvenli, yüksek kapasiteli, düşük gecikme süreli bir çözüm sağlayan, deniz / denizaşırı operasyonlarınızın iş hedeflerinizi karşılamasını sağlayan, askeri seviyede bir Noktadan Noktaya (PtP) ve Noktadan Çok Noktaya (PtMP) bağlantı sistemidir. Size yüksek güvenilirlik ve en önemlisi gönül rahatlığı sağlamak için son derece güvenilir mikrodalga ekipmanını özelleştirilmiş anten stabilizasyon teknolojileriyle ve ayrıca esnek yollar ve topolojilerle entegre eder.

PointLink Access'in modern ultra hafif tasarımı, iletişimin aşağıdaki gibi çok sayıda teknolojiye dayandığı daha küçük gemiler ve mobil kullanıcılarla etkin iletişim sağlar; Lisanslı frekans bantlarında LTE/4G, lisanssız bantlarda Wi-Fi ve hem lisanslı hem de lisanssız bantlarda Mikrodalga bağlantıları gibi...Kompakt hafif tasarım, değerli güverte alanından tasarruf sağlar ve veri modemi, anten ve koruyucu anten kaportası dahil toplam ağırlığı yaklaşık 25 kg (50 lb) olan sistemin gemiye kurulumu kolaydır.

PointLink Access sistemi, yayılma ve hava koşullarından bağımsız olarak en yüksek kullanılabilirliği sağlar. Gelişmiş yazılım, yönlü antenin yönünü kontrol ederek, hareketli gemiler ve platformlarda konuşlandırılmış sistemlerde optimum bağlantı marjını güvence altına alır. Sistem, çok sektörlü bir sistemde sektörler arasında otomatik geçiş ve dağıtılmış bir baz istasyonu ağında otomatik çoklu hedef arama özelliğine sahiptir. Çift eksenli aktüatörler, hareket sensörleri yardımıyla + 80 / - 30 dereceye kadar yalpalama ve yuvarlanma hareketlerini telafi eder. GPS pusulasından alınan doğru yön bilgisi ile birlikte sistem, son derece dinamik koşullar altında bile benzersiz bir işaretleme doğruluğu sağlar.

PointLink Access stabilize anten platformu, çift eksenli bir sistem olarak sağlanır. Üniteler, 60 cm'lik koruyucu bir anten kaportasına entegre edilmiştir.

Ceragon, saha araştırmaları, performans hesaplamaları, frekans planlaması, mühendislik, kurulum, test ve devreye alma dahil olmak üzere eksiksiz bir hizmet yelpazesiyle anahtar teslimi çözümler sunar. Satış sonrası destek ve hizmet düzeyi anlaşmaları, uzun vadede en yüksek performansı garanti eder.

Ceragon'un PointLink Erişim sistemi, konseptten teslimata kadar sorunsuz bir uygulama sağlayarak iş hedeflerinizi karşılayan ve sizin için en yüksek değeri sağlayan verimli ve güvenli bir operasyon yürütme konusunda içinizin rahat olmasını sağlar.