background

Blog & Haberler

Yeni Nesil Erişim Altyapısı ve Kesintisiz Enerjimizle Görev Başındayız!

AirCom Teknoloji, kalite ve müşteri memnuniyetini önemseyen iş ortaklarıyla oluşturduğu ekosistemi sayesinde müşterilerine uçtan uca çözüm sunuyor. AirCom Teknoloji,

Yeni Nesil Erişim Altyapısı ve Kesintisiz Enerjimizle Görev Başındayız!

AirCom Teknoloji, kalite ve müşteri memnuniyetini önemseyen iş ortaklarıyla oluşturduğu ekosistemi sayesinde müşterilerine uçtan uca çözüm sunuyor. 
AirCom Teknoloji, distribütör ve engetratörlüğünü yaptığı kablosuz ekipmanlarla, 25 yılı aşkın süredir deneyimlediği; Noktalar ve çoklu noktalar arası genişband görüntü, ses, data ve internet aktarım hizmetini endüstriyel ekipmanlarla sağlıyor.
Süper Wi-Fi ekipmanları ile geniş alanda Wi-Fi kapsama oluşturuluyor. Tablet, el terminalleri, akıllı telefonlar ve barkod okuma cihazlarının bağlantısı hızlı ve kesintisiz tesis ediliyor.
Kablosuz erişimde, kesintisiz güç sunuyoruz!
Eko-Sisteminde yer alan iş ortakları ile de, yeni nesil ve yerli, gün ışığı ile 7/24 enerji üreten sabit ve mobil  enerji üretim noktaları kuruyor.
Gün ışığı ile şarj olabilen, IP 67 koruma sınıfında tamamen yerli üretim, 360 derece solar panellerin kullanıldığı römorklar ile 365 gün kesintisiz enerji sağlıyor.
AirCom Teknoloji, müşterileri için, dünyanın en güçlü kablosuz üreticilerinin, yeni nesil ve yüksek güvenliğe sahip ekipmanları ile hizmet vermeye devam ediyor.