background

Blog & Haberler

Yeni Nesil, Genişband Mobil Çözümler

Radwin’in yeni nesil mobil kablosuz ekipmanları ile: tren yolları, metro, hızlı tren, metrobüs, otobüs hattı, tüp geçit, Emniyet, Jandarma, sınır güvenliği, Belediyeler’in KGYS-T

Yeni Nesil, Genişband Mobil Çözümler

Radwin’in yeni nesil mobil kablosuz ekipmanları ile: tren yolları, metro, hızlı tren, metrobüs, otobüs hattı, tüp geçit, Emniyet, Jandarma, sınır güvenliği, Belediyeler’in KGYS-TEDES projeleri ve Kıyı Emniyeti için kablosuz altyapı çözümleri sunmaktayız.

Radwin PtP, PtMP ve Mobil kablosuz çözümleri ile, lisanslı ve lisanssız frekansta, dış ortam için genişband erişim sağlanabilmektedir.
Smart Antenna teknolojisini kullanan Radwin ekipmanları, ‘kur-çalıştır-unut’ mantığındaki güçlü altyapısı ile görüntü, ses, data ve internet erişiminin gerçek zamanlı kablosuz aktarımında kullanılmaktadır.
AirCom Teknoloji, Radwin ürünleri için de, A’dan Z’ye projelendirme, Planlama, Uygulama, Kurulum ve satış sonrası bakım ve teknik destek hizmetlerini sunmaktadır.

AirCom Teknoloji sunduğu katma değerli hizmetleri, müşteriyi önemseyen, her zaman müşteri memnuniyetini öncelik kabul eden anlayışı ve İş Sürekliliği Kalite Politikası ile sektörde fark oluşturmaktadır.