background

OmniBAS

Multi-Gigabit Agile MW Transmission
OmniBAS™, bugünün ve yarının bant genişliği yoğun IP iletim uygulamalarına ideal olarak uyan, multi-Gigabit akıllı paket Noktadan Noktaya mikrodalga (PtP MW) çözümüdür.

OmniBAS™, mobil 4G / 4G+ / 5G heterojen ağların MW erişim ve toplama segmentlerini ideal olarak uygular, sabit geniş bant erişimini kırsal alanlara genişletir ve kamu hizmeti şirketleri ve devlet kurumları için IP iletişim ve kontrol bağlantılarını hızla dağıtır. 4096-QAM'e kadar pazar lideri modülasyonları destekleyen çoklu Gigabit IP radyo kapasitesi sunarken, aynı zamanda tamamen IP mimarisine gelişmiş ve sorunsuz bir geçiş sağlar. Eski (TDM/SDH) hizmetler, taşıyıcı sınıfı güvenilirlik ve en yüksek kullanılabilirlik ile Pseudowires üzerinden sorunsuz bir şekilde taşınır.

OmniBAS™, kuyruk sitelerinde tamamen dış mekan (OmniBAS™ OSDR) ve ayrık montajlı (OmniBAS-2Wcx, OmniBAS-2W) birimlerin kullanımı yoluyla veya orta/yüksek düğüm çözümleri ( OmniBAS-4W / OmniBAS-8W) trafik toplama sitelerinde, tümü aynı platformdan.

Özellikle OmniBAS™ CBAN (Converged Backhaul Aggregation Node), PtP, Point-to-MultiPoint (PtMP) ve E-Band bağlantılarının bir araya getirilmesine izin veren ve çok çeşitli bağlantı seçeneklerini (E1,) destekleyen benzersiz bir çoklu teknoloji çözümüdür. E3, SDH, GbE, 10GbE).

OmniBAS™ ürünlerinin gelişmiş radyo ve akıllı paket ağ özellikleri, bant genişliği optimizasyonu, taşıyıcı sınıfı hizmet sunumu ve mümkün olan en yüksek kullanılabilirliği garanti eder. Tek bir 56/112 MHz kanalında hat başına hat hızı, 880/1760 Mbit/s'ye (XPIC ile 1.700 / 3200 Mbits/sn) ulaşırken, tek bir 1RU (2RU) iç ünite dörde kadar destekleyebilir (sekiz) bağlantı ve sekiz (on altı) radyo. Ayrıca, gelişmiş IP paket optimizasyon teknikleri, verimi daha da artırır.

Avantajlar
Pazar lideri radyo kapasitesi ve işlevsellik
5G ana taşıyıcı için geleceğe yönelik işlevsellik
Tüm IP dünyasına hazır - gelişmiş ana taşıyıcı ihtiyaçları için tek teknoloji yatırımı
Eşsiz çeviklik: tamamen dış mekan ve bölünmüş montaj, daha yüksek düğümlü hub'lar ve halka yapılandırmaları
Benzersiz Dış Mekan Esnek son mil MW topolojileri için Yazılım Tanımlı Radyo (OSDR)
CBAN ile birleşik HetNet ana taşıyıcısı
Güçlü uçtan uca hizmet ve ağ yönetimi