background

FibeAir IP-20A

MEF 2.0 sertifikalı taşıyıcı eternet motorlu, aynı zamanda gelişmiş TDM servis işlemci motoru olan FibeAir IP-20A, hem IP hem de TDM servislerini teslim etmenizi sağlar. Ürün temel güvenlik seviyesi paketi ile teklif edilmektedir.

FibeAir IP-20A yüksek esnekliğe sahip olan ve yüksek miktarda multi-Gbps radyo kapasitesini teslim eden bir toplama node'udur. Şimdi çok çekirdekli tekonoloji ve yeni radyo üniteleriyle mevcut olup, yüksek modülerlik ve esneklik özelliklerine sahip. Ayrıca yüksek miktarda radyo taşıyıcılarını, istisnai olarak geniş çaplı hat arayüzleri (takılabilir modüller ile birlikte geniş çaplı network topojileri içinde) ile çalışması, FibeAir IP-20A'yı en çok terchih edilen node yapıyor.

Ayrıca FibeAir IP-20A No SPoF mimarisini destekleyecek şekilde tasarlanmıştır. Bu sayede ana işlemci bölümü ve bütün kanallar ve radyo arayüzleri, sizin işletme hedeflerinizi karşılamak için korunmaktadır. 

FibeAir IP-20A bütün mikrodalga ve milimetre dalgası spektrumunda çalışırken, lisanslı ve lisansta muaf frekans bantalarında (4-86Ghz), yüksek spektral verimlilik sağlamaktadır. Ayrıca yüksek data ayarüzlerini (10GE/1GE/FE), geniş çaplı çok çekirdekli, standart ve yüksek güçlü radyoları destekleyip aynı zamanda çeşitli network konfigürasyonlarının barındır. Bunlara 2x 8+0 ve 8x 2+0 dahildir.