background

FibeAir IP-20F

MEF 2.0 sertifikalı taşıyıcı eternet motorlu, gelişmiş TDM servis işlemci motoru olan FibeAir IP-20F, hem IP hem de eski TDM servislerini teslim etmenizi sağlar. Ürün temel güvenlik seviyesi paketi ile teklif edilmektedir.

FiberAir IP-20F çoklu Gbps radyo kapasitesini teslim eden bölünmüş kenarlı node'dur. Bu özelliği sayesinde macrocell ve microcell omurga taşıyıcılarının LTE, LTE-Advanced, LTE-Advanced pro ve 5G mobil network kategorilerine uyum sağlıyor. IP-20F kurulumu, adeta bir kompakt ve sabit konfigürasyon node'unun kolaylığını sağlıyor. Ayrıca kablosuz taşıyıcı sorunlarınızı daha az kaynak kullanarak çözmek gibi bir artıda bulunduruyor.

FibeAir IP-20F'in sabit konfigürasyonlu kurulumu, yedek parça yönetimini ve servisi kolaylaştırıyor. Ek olarak pasif soğutucuları; zorlu ortamlara uyum sağlamasını, güvenilirliğini artırıp ve ambiyans sesinizi minimize eder.

FibeAir IP-20N bütün mikrodalga ve milimetre dalgası spektrumunda çalışırken, lisanslı ve lisansta muaf frekans bantalarında (4-86Ghz), yüksek spektral verimlilik sağlamaktadır. Ayrıca üçlü ve çoklu yüksek hızlı radyo arayüzlerini ve TDM arayüzlerini destekler.

IP-20F ayrıca dışardan koruyucu konfigürasyon'u (1+1) destekler. Bu SLA hedeflerinize ulaşamanızı veya sabit tutmanızı sağlar.

Diğer Çözümlerimiz