background

FibeAir IP-20GX Assured

FibeAir IP-20GX Assured

MEF 2.0 sertifikalı Taşıyıcı Ethernet motorunun yanı sıra gelişmiş TDM hizmetleri işleme motoruyla donatılmış FibeAir IP-20GX Assured, hem IP hem de eski TDM hizmetlerini sunmanıza olanak tanır. Fiziksel güvenlik, trafik şifreleme, kötü amaçlı yazılımdan koruma, kimlik yönetimi, merkezi kimlik doğrulama, olay günlüğü ve güvenli ürün mimarisi ve geliştirme sağlayan gelişmiş özellik seti ile kritik görev ağlarının güvenlik ve kullanılabilirlik gereksinimlerine hizmet eder.

FibeAir IP-20GX Assured, kritik görev ağınıza çoklu Gb/sn radyo kapasitesi sağlayan genişletilebilir, ayrık montajlı bir uç düğümdür. Çok kompakt bir uç düğümü dağıtmanın getirdiği basitliği size sunarak operasyonel verimlilik hedeflerinizi karşılamanıza yardımcı olur. Ayrıca, ağınızın artan taleplerini karşılamak için düğümü daha fazla radyo veya hat arabirimiyle genişletmek için ihtiyaç duyduğunuz esnekliği sağlar.

FibeAir IP-20GX Assured, tüm mikrodalga ve milimetre dalga spektrumunda çalışır ve lisanslı ve lisanstan muaf frekans bantlarında (6-86GHz) yüksek spektral verimlilik sunar. Birden fazla yüksek hızlı veriye sahip 2 yerleşik radyo taşıyıcısını ve E1/T1 arabirimlerini destekler. Ayrıca, ek yüksek hızlı veri (1GE, FE) E1/T1 ve STM-1 arabirim kartları ile düğümü 4 adede kadar radyo taşıyıcısını destekleyecek şekilde genişletmenize olanak tanıyan 2 evrensel yuva ile birlikte gelir.

Diğer Çözümlerimiz