background

FibeAir IP-50E

IP-50E evrensel E-band radyo, ağınıza 20 Gbps'ye kadar ultra yüksek kapasite sunar ve XPIC konfigürasyonunda iki adede kadar birim ile pay-as-you-grow (büyüdükçe öde) stratejisini destekler. Ön omurga taşıyıcı, ana omurga taşıyıcı veya kablosuz erişim uygulamaları için fiber benzeri kapasiteye ihtiyaç duyduğunuz her yerde, IP-50E uygun maliyetli, kurulumu kolay fiber değiştirme çözümünüzdür.

IP-50E ayrıca benzersiz çoklu bant özelliği sayesinde kullanılabilirlikten ödün vermeden genişletilmiş E-band erişimi sağlar. Layer-1 taşıyıcı bağlamayı kullanan IP-50E, bu yüksek kapasiteli taşıyıcıyı herhangi bir ek mikrodalga, fiber veya kiralık hat bağlantısıyla birleştirmenizi sağlar, böylece yüksek öncelikli hizmet teklifinizin SLA hedefini karşılamasını sağlar.

Ceragon'un IP-50C veya IP-20C radyosu ve çok bantlı bir antenle birleştiğinde, kompakt, tamamen açık havada, doğrudan montajlı 3 taşıyıcılı bir çözüm (tek taşıyıcılı E-band + iki taşıyıcılı mikrodalga) elde edebilirsiniz. Bu, kurulumu basitleştirirken, daha hızlı pazara sunma süresi sağlar ve operasyonel verimliliği artırırken kule yükü ve barınak gereksinimlerinden tasarruf sağlar.

Diğer Çözümlerimiz