background

PoinLink Long-Haul

PoinLink Long-Haul

Ceragon'un PointLink Long-Haul'u, güvenli, yüksek kapasiteli, düşük gecikme süreli bir çözüm sağlayan ve denizaşırı operasyonlarınızın iş hedeflerinizi karşılamasını sağlayan askeri seviyede bir mikrodalga bağlantı sistemidir. Size yüksek güvenilirlik ve en önemlisi gönül rahatlığı sağlamak için son derece güvenilir mikrodalga ekipmanını özelleştirilmiş anten stabilizasyon teknolojileriyle ve ayrıca esnek yollar ve topolojilerle entegre eder.

Sistem, son teknoloji ürünü stabilizasyon sistemi ve müşteriye özel yazılım ve entegrasyon ile zorlu koşullarda kritik görev performansına izin verir. PointLink Long Haul anteni, hareket ve deniz koşullarından bağımsız olarak son derece yüksek derecede işaretleme doğruluğunu koruyabilen yenilikçi bir GPS hareket sensörleri kontrol sistemi kullanılarak dengelenir. Saniyede çoklu gigabit çıktısı sunan PointLink Long Haul, piyasadaki en iyi performans gösteren mikrodalga radyo teknolojisidir. Bunlar:

-En zorlu deniz ortamlarında dayanıklı
-Yüksek derecede patlayıcı ortamlarda güvenli çalışma için onaylanmıştır – ATEX Zone 1
-Yerleşik QoS mekanizması aracılığıyla görev açısından kritik hizmetler için bant genişliği sağlama garantisi
-Uzun mesafelerde düşük frekans bantlarında yüksek kapasiteler taşıyan omurga açık deniz ağları için tasarlanmıştır
PointLink Long Haul, hareketli platformlar, sondaj kuleleri ve yüzer üretimin yanı sıra depolama ve boşaltma gemileri (FPSO) için uzaktan operasyonlar ve ekip bilgi-eğlencesi de dahil olmak üzere her türlü açık deniz gereksinimi için üstün bir çözümdür. Sistem, Ceragon'un FibeAir IP-20 platformunun yüksek kullanılabilirliği, düşük gecikme süresi ve yüksek kapasitesinden yararlanır.

Ceragon'un, hareket halindeki bir açık deniz teçhizatına dünyanın en uzun mikrodalga radyo atlama rekorunu elinde tuttuğunu biliyor muydunuz? Norveç Kuzey Denizi'ndeki Talisman'ın Yme petrol sahasına 123 km'lik etkileyici bir bağlantı.

Ceragon, saha araştırmaları, performans hesaplamaları, frekans planlaması, mühendislik, kurulum, test ve devreye alma dahil olmak üzere eksiksiz bir hizmet yelpazesiyle anahtar teslimi çözümler sunar. Satış sonrası destek ve hizmet seviyesi anlaşmaları, uzun vadede en yüksek performansı garanti eder

Ceragon'un benzersiz PointLink Long Haul sistemi, konseptten teslimata kadar sorunsuz bir uygulama sağlayarak iş hedeflerinizi karşılayan ve sizin için en yüksek değeri sağlayan verimli ve güvenli bir operasyon yürütme konusunda içinizin rahat olmasını sağlar.

Diğer Çözümlerimiz